NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » BAŁTÓW-2008 » KRAJOBRAZ POWYBORCZY

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Krajobraz powyborczy

  
baltowcom
29.03.2008 06:33:27
poziom 3

Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Bałtów

Posty: 122 #90586
Od: 2008-1-12
Krajobraz powyborczy,czyli.......

.........fragment z >>FORUM<<

"Co do mojej osoby to..wszystko było już tutaj>>("Podzielony Bałtów")<<,więc nie widzę sensu tego powtrzać,a jeśli uda wam się coś na mnie DOKUPIĆ,to...zacznijcie zupełnie nowy wątek,bo tak piszecie nie na temat. Ustosunkuj się wreszcie do wypowiedzi Pana T.Szarskiego,bo jakby nie było dotyczy ona tej "Wspaniałej"na naszym lokalnym rynku firmy.Czy taki ma być standart dla miejscowych przedsiębiorców?Jabłoński-nie oceniam człowieka którego nie znam(znają Go w Kunowie),co myślę i jak oceniam tych dla których zdecydował się......"kandydować"-pisałem.Co do Niego to....On nie wygrał,lecz...zdobył tylko więcej głosów!(doskonale wiemy dzięki komu i czemu)-tak wynik tego co tutaj się dzieje należy właściwie tłumaczyć,bo... to nie były... Wolne Wybory Wolnych Ludzi!!!Pisałem u siebie-nie bedę powtarzał.Spektakularne działania,czyli sukcesy nowo urzędującego...... z pewnością-pojawią się od razu,aby przyćmić prawdę o..... Białorusi Bałtowskiej.Nie darmo woziło się bryczką wielu znaczących dostojników i redaktorów-teraz nastąpi czas rewanżu z ich strony!Pojawią się środki finansowe,masa życzliwych,pozytywnych artykułów,posłodzicie nieco moim wspólmieszkańcom,a potem..... znów wszystko starym,utartym torem dla...."Dobra Wybranej Grupy" i wasza dewiza:"Kto się różni i nie znami ten Wróg!Pluj na niego-masz przyzwolenie Mecenasa Nawiedzonego"!
Zawiść-to właśnie nią kierowaliście się torpedując wszelkie niezależne od was działania na terenie gminy(choćby "Motyw",czy Wiejskie Centrum Kultury),a ujawniła się ona z tak Ogromną siłą po przegranych przez Dasiosa-wtedy jeszcze Wolnych-Wyborach2006!Jedna Wielka Wtopa!Od tamtego czasu odbiło wam zupełnie!!! Nie będę wymieniał ludzi których gnoiliście(a w tym jesteście świetni!) i do czego to prowadzi miejscowi dobrze wiedzą,pamiętają!Nie mówię tutaj o Stowarzyszeniach,lecz o kilku konkretnych osobach,które...według mojej oceny są wręcz niebezpieczne dla otoczenia! Mogłaś przedstawić się,a wtedy dialog być może miałby jakikolwiek sens,lecz tak... wleczesz mnie na zmianę ze swoimi partnerkami,ale...czegósz innego można było spodziewać się po was???Nie ja pierwszy i nie ostatni,który tego doświadczy na własnej skórze,bo każdy kto cokolwiek powie nie po "wybranej"lini zostanie tak samo potraktowany.To właśnie robiliście na łamach ...."paszkwila"-technika-sprawdzona i opanowana do perfekcji!Spodziewałem się tego,więc... daruj sobie,bo... nie robi na mnie twoje kąsanie żadnego wrażenia,a jad jaki sączy się z ciebie to jedyne co może w trakcie menopauzy.
Nie jestem pewien,czy będę jeszcze odpowiadał na twoje złośliwe brednie,bo ...czy jest sens gadać z tchórzliwą schowaną za krzaczkiem istotą,a na dodatek ogarniętą przy tym manią wielkości i chorobliwym wręcz przekonaniu o swej nieomylności?Samo w sobie ...się kłoci!Gdzie więc sens?!Przepraszam za styl,lecz... nie ja taki wybrałem-został mi narzucony."
czwartek, 20 marca 2008, baltow.com
poleć znajomemu » śledź komentarze (rss) »TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » BAŁTÓW-2008 » KRAJOBRAZ POWYBORCZY

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


randki | własny sklep internetowy | ogłoszenia towarzyskie | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny

"BAŁTÓW-HOME-baltowcom - www.baltow.com"