NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Has這: rss dla

HOME WYBORY SAMORZ主-2010 WYNIKI W BAΡOWIE !!!

Przejdz do do逝 stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Wyniki w Ba速owie !!!

najwie窺ze
  
baltowcom
21.11.2010 20:51:12
poziom 3

Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Ba速闚

Posty: 122 #606573
Od: 2008-1-12


Ilo edycji wpisu: 4
W鎩t Gminy Ba速闚

................................... Andrzej Jab這雟ki ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Bogus豉w M隕a

Ba速闚............................. ...................................

Ok馧................................. ..................................

P皻kowice........................ .................................

W鏊ka Ba速owska.............Andrzej Jab這雟ki-221 Bogus豉w M隕a-156

Razem............................. ................................




Rada Gminy Ba速闚
Ba速闚,Micha堯w


Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ [Okr璕 nr 1]
1 Szumlak Magdalena 27 Micha堯w -----44

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okr璕 nr 1]
1 G零ior Marek Dariusz 39 Micha堯w-----60
2 Walas-Lucenko El瘺ieta 52 Ba速闚-----89

Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWO [Okr璕 nr 1]
1 Grudniewski Krzysztof Wojciech 45 Ba速闚------107
2 Malicki Andrzej 52 Ba速闚-----159

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORC紟 ANDRZEJA JABΜ垶KIEGO [Okr璕 nr 1]
1 Smoli雟ki Leszek Jerzy 51 Ba速闚-----RADNY-232
2 Gierczak Jerzy Marcin 53 Ba速闚------RADNY-192
3 Choda豉 Jaros豉w 44 Ba速闚-----------RADNY306

Lemierze,Wycinka


Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okr璕 nr 2]
1 Bidzi雟ka Sabina 69 Lemierze-----

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORC紟 ANDRZEJA JABΜ垶KIEGO [Okr璕 nr 2]
1 Szymczak Wojciech 38 Wycinka----

Maksymilian闚


Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okr璕 nr 3]
1 Kudas Aneta Justyna 35 Maksymilian闚----

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORC紟 ANDRZEJA JABΜ垶KIEGO [Okr璕 nr 3]
1 Kurek Tomasz W豉dys豉w 31 Maksymilian闚-----

Rudka Ba速owska


Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okr璕 nr 4]
1 Kurek Adam Andrzej 57 Rudka Ba速owska----

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORC紟 ANDRZEJA JABΜ垶KIEGO [Okr璕 nr 4]
1 Pi鏎kowska Teresa J霩efa 54 Rudka Ba速owska----

Ok馧 Pierwszy,Ok馧 Drugi


Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okr璕 nr 5]
1 Tobis Ewa Pelagia 73 Ok馧-----
2 Zi瑿a Adela 58 Ok馧-----

Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWO [Okr璕 nr 5]
1 Mierzejewski Zdzis豉w 47 Ok馧-----
2 Choinka Henryk 53 Ok馧-----

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORC紟 ANDRZEJA JABΜ垶KIEGO [Okr璕 nr 5]
1 Wyroda Piotr Tomasz 41 Ok馧-----
2 Dunal Jerzy Maciej 36 Ok馧-----
3 St瘼niewski Cezary Marcin 40 Ok馧-----

Lista nr 19 - KOMITET WYBORCZY WYBORC紟 ZDZICHA ST襾NIEWSKIEGO [Okr璕 nr 5]
1 St瘼niewski Zdzis豉w 54 P皻kowice Kolonia-----

P皻kowice


Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okr璕 nr 6]
1 Stodulski Stanis豉w Andrzej 52 Ok馧-----

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORC紟 ANDRZEJA JABΜ垶KIEGO [Okr璕 nr 6]
1 Lichota Barbara Maria 45 P皻kowice Kolonia----

Skarbka


Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okr璕 nr 7]
1 Chucha豉 Zofia 51 Skarbka Dolna-----

Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWO [Okr璕 nr 7]
1 W鎩towicz Marek Janusz 35 Skarbka Dolna-----

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORC紟 ANDRZEJA JABΜ垶KIEGO [Okr璕 nr 7]
1 Bajor Miros豉w Jacek 49 Skarbka Dolna-----

Lista nr 18 - KOMITET WYBORCZY WYBORC紟 NIEZALE烤YCH SKARBKI-BIDZI垶ZCZYZNY [Okr璕 nr 7]
1 Osojca Tomasz Piotr 37 Skarbka Dolna-----

W鏊ka P皻kowska


Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWO [Okr璕 nr 8]
1 Misiura Krzysztof Stanis豉w 19 W鏊ka P皻kowska----

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORC紟 ANDRZEJA JABΜ垶KIEGO [Okr璕 nr 8]
1 Marzec Anna Agata 24 W鏊ka P皻kowska-----


Antoni闚,Borcuchy,W鏊ka Trzemecka

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okr璕 nr 9]
1 Cichocki Henryk W豉dys豉w 51 Antoni闚---------82 g這sy RADNY

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORC紟 ANDRZEJA JABΜ垶KIEGO [Okr璕 nr 9]
1 Majewski Stanis豉w 58 W鏊ka Trzemecka----

W鏊ka Ba速owska


Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okr璕 nr 10]
1 Majewski W這dzimierz Ireneusz 52 W鏊ka Ba速owska----

Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWO [Okr璕 nr 10]
1 Chucha豉 El瘺ieta Marianna 57 W鏊ka Ba速owska----- 44 g這sy RADNA

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORC紟 ANDRZEJA JABΜ垶KIEGO [Okr璕 nr 10]
1 Przydatek Krzysztof Mariusz 44 W鏊ka Ba速owska-----

Lista nr 17 - KOMITET WYBORCZY NASZ DOM POLSKA - SAMOOBRONA ANDRZEJA LEPPERA [Okr璕 nr 10]
1 D鉉rowska Hanna Wanda 60 W鏊ka Ba速owska------

W鏊ka Ba速owska Kolonia


Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE [Okr璕 nr 11]

1 Pelczarski Piotr 52 W鏊ka Ba速owska Kolonia----- 50 g這s闚 RADNY

Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWO [Okr璕 nr 11]

1 Malicki Stanis豉w Ryszard 52 W鏊ka Ba速owska Kolonia-----

Lista nr 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORC紟 ANDRZEJA JABΜ垶KIEGO [Okr璕 nr 11]

1 Szczygie Kazimierz 57 W鏊ka Ba速owska Kolonia-----




Rada Powiatu Ostrowieckiego
..........................Ba速闚 ..Ok馧..P皻kowice..W鏊ka Ba速owska.....Razem Gmina Ba速闚

1-笆趺o Hubert --- --- ---- -----

2-Rej Marek ---- ---- ---- -------

3 ---- ---- ----- -------

4 ----- ---- ----- -------

5 ---- ---- ----- -------


wi皻okrzyski Sejmik Wojew鏚zki
.............................Ba速闚..Ok馧...P皻kowice..W鏊ka Ba速owska ....Razem Gmina Ba速闚

1 --- --- ----- --------

2 --- ---- ----- --------

3 --- --- ----- --------

4 --- --- ----- --------

5 ---- ---- ----- --------





Skomentujesz??



TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI U玆TKOWNICY WIDZ LINKI DARMOWA REJESTRACJA





TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI U玆TKOWNICY WIDZ LINKI DARMOWA REJESTRACJA


Przejdz do g鏎y stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Nast瘼na >     Ostatnia >>  

HOME WYBORY SAMORZ主-2010 WYNIKI W BAΡOWIE !!!

Aby pisac na forum musisz sie zalogowa !!!


randki | w豉sny sklep internetowy | og這szenia towarzyskie | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny

"BAΡ紟-HOME-baltowcom - www.baltow.com"