NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » BAŁTÓW-2008 » UCHYLONE ZARZĄDZENIE

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Uchylone zarządzenie

  
baltowcom
29.03.2008 06:26:30
poziom 3

Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Bałtów

Posty: 122 #90580
Od: 2008-1-12
Uchylone Zarządzenie Mąki

Sąsiadka:

"Ja tylko w sprawie tych oszczędności, jakie to niby Stowarzyszeniu zafundować miał Komisarz zarządzeniem nr 2/2008 zdejmując przypomnę czynsz za wynajem lokali (domów ludowych i świetlic, które za zadanie miały służyć społeczeństwu między innymi do celów spotkań z mieszkańcami) a niestety tuż przed poprzednimi wyborami bo w sierpniu 2006 roku zarządzeniem poprzedniego wójta zostały nałożone na wynajem tych lokali opłaty. Tak, żeby tylko dokuczyć innym kandydatom. I to w taki sposób dla Twojej wiadomości, że były wójt (organizując "spotkanie podsumowujące" jego rządy) nie uiszczał takiej opłaty bo to było spotkanie wiejskie ale jeśli takie spotkanie chciał zorganizować ktoś inny musił wpierw uiścić stosowną opłatę. I gdzie tu sprawiedliwość i konsekwencja. Spotkanie to spotkanie a te lokale miały służyć społeczeństwu. Moim zdaniem nie ma się co nad tym rozwodzić.
Resztę Twoich wywodów pozostawię bez komentarza bo mnie porządnie rozbawiłeś tymi swoimi rozważaniami."

Odpowiedź:

Moim zdaniem jest nad czym się rozwodzić!

Próbujesz przemycić tutaj kolejną wydziwioną teorię,jakie niestety królują na naszym terenie. Czyżby budżet Stowarzyszenia dla Ciebie był ważniejszy od gminnego??Czy,aby napewno-Ty jesteś mieszkanką Bałtowa?

Mimo najszczerszych chęci-niestety,lecz nie mogę pojąć Twojej interpretacji wspomnianego zarządzenia.

Podejrzewam,że nawet go nie czytałaś(poniżej je załączam),a swój dziwny wywód co do tego,czego ono dotyczy

opierasz,że tak to ujmę na "zalecanych wytycznych".Sugerujesz jakoby to uchylone zarządzenie zamykało mieszkańcom drzwi do lokali będących własnością naszej gminy?Chcesz powiedzieć,że np.sołtys,lub szefowa KGW(Koło Gospodyń Wiejskich) przed organizowanym przez siebie spotkaniem musieli stać pod drzwiami i robić tzw."zrzutkę"na pokrycie tej opłaty???W życiu o czymś podobnym nie słyszałem,a coś takiego bynajmniej ja z Twojego komentarza wyczytałem.Sama umiejętność składania liter(czyli czytania),to za mało-potrzebna jest jeszcze zdolność rozumienia tego.....co się czyta.

Nie jest istotna wielkość wpływających środków do budżetu Gminy od Stowarzyszenia,jakie na mocy niniejszego zarządzenia powinno wnosić za tzw."podnajm" zajmowanych przez siebie pomieszczeń,lecz....o fakt.... że jego Dyrektor Programowy zajmujący się jak sam to na swojej stronie określił:

"Obecnie. Praca w Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Gminy Bałtów "Bałt", pełnię tam funkcję Dyrektora Programowego. Do moich obowiązków należy m.in. pozyskiwanie środków finansowych na działalność statutową Stowarzyszenia z funduszy krajowych i europejskich. "

a obecnie sprawujący dodatkowo funkcję TymczasowegoWójta(Komisarza) w naszej gminie znosi ten obowiązek.

Jakie to działanie?Na czyją korzyść??

Czy Stowarzyszenie(samo wynajmujące za przysłowiową złotówkę) podnajmuje lokale innym podmiotom?Czy na tym zarabia?Czy na mocy uchylonego zarządzenia powinno zasilać Budżet Gminy?

Ktoś powie,że zarobioną kasę przeznaczy na działalność statutową..... a jaka ona jest.... to już... inny temat.

(przykład:"Wójt łże,bredzi i straszy!".Co to jest??Miejscowi wiedzą,bo każdy mieszkaniec Bałtowa to czytał-to tytuł ulotki kolportowanej przez Stowarzyszenie(wyższej użyteczności publicznej-1%) przed Referendum!)

Co na tą sytuację....... Ostrowieckie"Stop Korupcji"????


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » BAŁTÓW-2008 » UCHYLONE ZARZĄDZENIE

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


randki | własny sklep internetowy | ogłoszenia towarzyskie | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny

"BAŁTÓW-HOME-baltowcom - www.baltow.com"